cocopaws.pl

jak sie odchudzac zeby nie stracic biustu

jak sie odchudzac zeby nie stracic biustu

Big Blue Ozon Wskazówki instalacyjne

Czas kontaktu to dwa najważniejsze słowa w instalacji. Dłuższy ozon widzi cząsteczki zapachu, tym lepszy stopień śmiertelności. Powyższy przykład z wykorzystaniem dużego strychu lub dłuższą metę Skrzynia do komory mieszania i wolniejszy przepływ powietrza o niższym wentylator wyciągowy cfm, pokazuje, jak to działa, więc nie będę tu powtarzać.

Generatory ozonu musi być wyczerpany poza Hydroponika rosną pokój i dzienną.

Wielki błękit Ozon jest przeznaczony do montażu w pracy kanału za wentylatorem spalin, tak blisko światła reflektora, jak to możliwe, co daje więcej czasu kontaktu zanim wyczerpany powietrza osiągnie wentylator wyciągowy, ale jak daleko od grow lekkie jak wygodne. Ciepło nie ma wpływu na sam generator ozonu UV, ciepło wpływa tylko generator wyzwalania ozonu ładujące. Niewielka ilość ozonu jest tracona z ciepłem swojej HID rosną światła, jednak wiele żarówki Big Blue ozonowej w UV-C są najsilniejsze dostępne i wyprodukować ilość ozonu wystarczającą do wyrównania, dzięki czemu nie ma utraty skuteczności z ciepłem swojej grow światła, po prostu nie ma powodu, aby żarówki UV-C cięższej pracy.

Skuteczny, natychmiastowe badanie w celu ustalenia, czy Big Generator ozonu Niebieski jest prawidłowo zainstalowana, a długość pracy kanału jest poprawny, jest umieszczenie mały pojemnik z śmierdzącym nawozem ryb między małym wentylatorem i generatora ozonu Big Blue. Dzięki pracy kanału całkowicie zawalił aż po Wielki błękit Ozone, ktoś zapach wyczerpanego zapach; będzie śmierdzieć. Powoli rozszerzenie materiału obrabianego przewodu i zaglądać wyczerpanego zapach. Gdy praca staje się dłuższy przewód, zapach ryb staje się coraz mniej. Ostatecznie nawóz zapachu ryby znikną i zostać zastąpiony przez lekkim, przyjemnym zapachu ozonu.
Artykuł napisany przez: