cocopaws.pl

jak sie odchudzac w wieku 11 lat

jak sie odchudzac w wieku 11 lat

Tych irytujących Afryki Termity

Część królestwie zwierząt zawiera coś wszyscy właściciele budynków niepokoić się o, z termitów. W naturze, termity pomaga kontrolować równowagę w przyrodzie, choć są szkodnikami, zapewniają one potrzebę ekologiczną, ponieważ żywią się martwymi drzewami i dostarczają substancji odżywczych do nawożenia gleby. Chociaż widzimy termity jako szkodnik, robią więcej dla przyrody potem zrealizować. Pomagają one z wielu rzeczy w naturze i bez termitów w środowisku naturalnym; natura poniósłby wielki wpływ jak gleba ulega pogorszeniu z powodu braku zapłodnienia potrzebne do rozpoczęcia nowego wzrostu.

W sumie istnieje ponad trzy tysiące odmian termitów. Różnią się one od siebie w ich strukturze kolonii barwy i zniszczenia. termity afrykańskie mają żywe metody przetrwania. Każdy ma inny pogląd na termity, ale jeśli spojrzeć na afrykańskiej termitów, widać, że rzeczywiście oni stworzyli kolonię do życia, które osiąga wysokość dwudziestu stóp.

W kolonii, można znaleźć aż pięć milionów tych irytujących małych niszczycieli. Utrzymują temperaturę wewnętrzną około osiemdziesiąt sześć stopni wewnątrz kolonii. Nauka uczy się wiele o afrykańskiej termitów badając budowę kolonii i zdolność do kontrolowania ich wewnętrznej temperatury w gnieździe.

Tunele i kanały powietrzne w gnieździe afrykańskiego termitów pozwalają na przepływ powietrza, temperatury i kontroli wilgotności. Jako dalsze badania prowadzone są na kopce termitów afrykańskiego z cyfrowego skanowania opracowania, otrzymujących jasnego obrazu i zrozumienia budowy i konstrukcji tych kopców mogą pomóc w budowie budynku w przyszłości. Afrykańska termitów ma tak niepowtarzalny sposób buduje kopce, że projektanci i budowniczowie dowiedzieć się o takich rzeczach jak temperatura i kontroli przepływu powietrza.

Mamy do czynienia z termitów w czasie i miliony zostały wydane pozbyć domów i budynków tych destrukcyjnych szkodników. afrykańskie termity faktycznie mają zdolność do życia ze zmianami w środowisku, w którym żyją, choć są one niewiarygodność małe. Możemy uczyć się od afrykańskiej termitów czy możemy spojrzeć przeszłości ich destrukcyjny wpływ na nasze społeczeństwo. Nawet jeśli mamy nauczyć się kilku rzeczy z natur mieszkańców, dowiedzieliśmy się więcej niż to, co moglibyśmy z lat życia i technologii. Chociaż technologia daje nam możliwość uczyć się od afrykańskich termity to jest również technologia, którego używamy, aby zakończyć je dobrze.

Można również znaleźć więcej informacji na Drywood Termity i latające termitów. Termiteshelp.com to kompleksowe źródło wiedzieć więcej o termitów.

Artykuł napisany przez: