cocopaws.pl

jak sie odchudzac w wieku 10 lat

jak sie odchudzac w wieku 10 lat

głęboka ekologia

Deep Ecology zaproponowany przez norweskiego filozofa Arne Naess w 1973 roku służy jako odpowiedź na dominującą myślą o wykorzystaniu zasobów naturalnych.

Arne Naess spada w tradycji filozoficznej myśli ekologiczno-Henry Thoreau, w Walden zaproponował, a Aldo Leopold, w jego etyki Ziemi.

Wywoływana Deep Ecology, pokazując wyraźne rozróżnienie wobec dominującego paradygmatu. I że wszystkie kwestie wynikające ze zniszczenia są bezpośrednio związane z rozwojem człowieka.

Po pierwsze, chęć podejmowania bardziej komfortowe życie wskazał starzenie śmietany człowiek powiedział: „nowoczesne” w swoich ambicji, aby rozwikłać naukę, że pijany do punktu zasłaniając różne naturalne ofiary poświęconej ich odkryć i kryjące się za ich technologii ( BOFF, 2004, str. 22).

Parafrazując Boff (2004), możemy powiedzieć, że zużywa dużo natury stworzyć najszybszy procesor nigdy nie widział, albo do produkcji maszyny, która zastępuje pracę rolniczą tysiąca ludzi.

Chciwość ludzie mają za to nie zadowala się z tym żyć i sprzedaje Wystarczy pomyśleć, że jest to prawo do tego, ukrywając wymówki postępu i rozwoju, i ma ponad spełnia jego stan posiadania dóbr materialnych w zamian za zniszczenie naturalnego, co jest piękne, proste, ale zróżnicowane.

Gwałtownie rozwija suma ludności w tych ramach chciwych ludzi, którzy nie mają kontroli nad ich rozprzestrzeniania na powierzchni planety, gdzie można osiągnąć naturalne czynniki kontroli populacji, gdyż jest to akt przeżycia, np Człowiek przysłania ich trwałość, są one w stanie uniknąć większości z czynników prowadzących do wypadków śmiertelnych, choć wielu innych przed cierpieniem sytuacje krytyczne. Jest zatem wyjątek od naturalnej kontroli biologicznej, człowiek ucieka zasady natury, aby zrównoważyć liczbę osób żyjących.

Dla Boff (2004), jest znany jako jego udziału w sieci życia, jak można zapytać, jak niezależne puzzle życia na Ziemi.

Życie na Ziemi może istnieć bez człowieka, ale człowiek nie może żyć bez innych życiu do paszy i wymiany materii i energii. Zależność między ludzi i innych istot żywych gruntów potępiając jego wielką głupotę, aby spełniać swoje dezaktualizacji ostatecznie doprowadzić do wyginięcia wielu gatunków żyjących lub pośrednio wpływają na drogę, aby osiągnąć swoje cele zbędne.

Pogarda, w którym istoty ludzkie uznały innych form życia na planecie pokazuje brak zrozumienia cienkiej linii, która utrzymuje naturalną równowagę, co również sugeruje, że ignoruje potrzebę utrzymania tej równowagi uwiecznić warunków życia na Ziemi.

Artykuł napisany przez: