cocopaws.pl

jak odchudzaja sie polskie gwiazdy

jak odchudzaja sie polskie gwiazdy

Jak zbudować własny filtr Koi Pond – To naprawdę działa Wielki – gwarantowane

To jest artykuł o tym, jak zbudować własny Koi Pond Filter oraz powód jestem autorytetem, bo jest zbudowany moim 6 lat temu i jest jeszcze silny !

Czym dokładnie jest system filtracji staw Koi? Czym jest bog staw rybny?

Są one znane również jako koi torfowisk. Oto krótki przegląd tego, jak to działa. Torfowisko jest zwykle zbudowana na czele stawu, tuż za swoim wodospadu. Jest on zasilany z pompy staw, który jest na drugim (FAR) koniec stawu poprzez wąż 2 do 2 1/2 cala. A gdy woda przesącza się od dolnej części torfowiska, przez wszystkie skały lawy, to wyleje się nad wodospady z powrotem do stawu, by ponownie w obiegu.

Dlaczego po prostu nie kupić filtr do zainstalowania, ponieważ byłoby znacznie łatwiejsze?

Oczywiście, jest to dość łatwe do po prostu wyjść i kupić filtr staw rybny, który będzie odpowiadał naszym potrzebom. Ale dlaczego chcesz, kiedy można zbudować własny Koi Pond Filter? Jest to system filtracji, że jeśli prawidłowo zbudowany daje lat beztroskiego konserwacji.

Ten artykuł będzie szczegółowo wyjaśnić jak dokładnie mam zbudowany i zaprojektowany własną Pond Bog i filtr towarzyszących. Ale, po pierwsze, niech pokrycie niektórych faktów na temat tych filtrów.

Powodów, aby zbudować swój własny filtr Koi Pond:

Jeśli budować, to w prawo, to powinien być ostatni raz, jeśli kiedykolwiek potrzebują filtra staw Koi. Dlatego mówię to dlatego, że kiedy już zbudowany i zainstalowany własny filtr, staw będzie natychmiast rozpocząć założyć proces biologiczny, który będzie na bieżąco swoje ryby zdrowe i zachować ładne i czyste wody staw musujące.

Po budować swój własny filtr Pond (BOG), nie ma już potrzeby stosowania dodatkowych filtrów. Pozwoli to zaoszczędzić sporo pieniędzy w okresie eksploatacji stawu.
Artykuł napisany przez: