cocopaws.pl

jak odchudzac sie prawidlowo i zdrowo

jak odchudzac sie prawidlowo i zdrowo

Grapefruit – bardzo ciekawy owocowe

W dawnych czasach było kilka diety odchudzające, które rozwinęły się wokół biorąc grejpfruty przed każdym posiłkiem? Co było w tym logika? Już w 1971 roku, naukowcy odkryto naturalną związek o nazwie kwas hydroksycytrynowy (HCA) i w jaki sposób może on hamować produkcję cholesterolu i tłuszczów.

Jemy ostatecznie w podziale na glukozę, która jest wykorzystywana jako energia. Reszta jest przechowywane w postaci glikogenu w mięśniach i wątrobie. Gdy magazyn glikogenu w organizmie jest pełen reszta jest konwertowane i zapisywane w cholesterolu i tłuszczu przez enzym o nazwie ATP citrase liazy. Kwas hydroksycytrynowy (HCA) wydaje się hamować ten ostatni etap, zmniejszając kwotę, która jest przekształcany i przechowywane. Szacuje się, że może to być nawet 40%!

jak odchudzac sie prawidlowo i zdrowo

Uważa się, że im więcej glikogenu jest utrzymywane na optymalnym poziomie, to z kolei sygnały do ??mózgu, poziomy energetyczne nie wyczerpuje się, co zmniejsza łaknienie. Jest to owoc, który jest szeroko stosowany w Azji i również zawiera kwas hydroksycytrynowy jest ona pręgowane berry, szeroko stosowany w kuchni azjatyckiej. Jest on używany jako przyprawa zamiast tamaryndowca lub cytryny.

Drzewo grejpfrutowy może wzrosnąć do wysokości około 30 stóp i jest częścią rodziny cytrusowych. skórka owocu może być albo całkowicie żółte lub żółte z różowym odcieniem. Miąższ owocu może być żółty, różowawe lub czerwonawe. To może być bardziej lub mniej ostry w smaku, czasami trochę gorzki, kwaśny, słodki, i pachnące. Stany Zjednoczone są największym producentem grejpfruta, co stanowi ponad 40% światowej produkcji i około 60% z grejpfrutów są wykorzystywane do produkcji soku grejpfrutowego i konserw, podczas gdy reszta jest sprzedawana w stanie świeżym. Wybierz grejpfruty, które są ciężkie do ich wielkości, dość twarde, z ciasnym i błyszczącą skórę.
Artykuł napisany przez: