cocopaws.pl

jak sie odchudzaja anorektyczki

Zapoznanie się ze swoim ciałem i krzywe

Gdy jesteś większy kobietą, może się wydawać, że każda inna kobieta wokół ciebie jest rozmiar 6 i ma świat na sznurku. To może być łatwo dostać się na siebie. Ale nie rób tego! Bez względu na rozmiar lub wysokość, można rozwijać zdrową pewność siebie, a to jest najseksowniejszą atut, że kobieta o dowolnym rozmiarze odzieży może mieć. Czuć się dobrze w swoim ciele i być komfortowo we własnej skórze, bez względu na to, co może być typu budowy ciała. Zaakceptuj siebie za to, kim jesteś i czym leczyć się dobrze. Jesteś tego wart!

Jednym ze sposobów budowania zaufania jest skoncentrowanie się na swoich najlepszych cech, a następnie stać się tak znane z nich, jak to możliwe. Wystarczy spojrzeć na swoje ciało w pełnej długości lustro w wielu różnych strojów, ale co najważniejsze w swoim ulubionym bieliźnie. Spójrz na siebie w biustonosz i majtki lub w ulubionym stanik i poślizgu. Czym wyróżnia się jako najlepsza cecha? Kiedy można skupić się na tym, można wtedy odpowiednio sklepie, a twoje ciało zaufania obraz będzie rosnąć.

Dla wielu kobiet plus size ich najlepsze cechy są ich pełne piersi, ich talii i / lub biodra i nogi. Wykorzystaj swoje najbardziej pozytywne cechy ciała, aby kupić ubrania, które rzucają swoje ciało w najbardziej atrakcyjnym świetle, jak to możliwe, i czujesz się jak bogini!

Sekret zakupy do bielizny, jest spojrzenie na przedmioty, które zwiększają swoje najbardziej atrakcyjnych cech i odciągnąć od niepochlebnych funkcji. Plus kobiet rozmiar powinien sklep dla luźniejszej lub płynącej bieliźnie, które przylega do krzywych biustu i bioder. Jednak zbyt luźne, mogą pojawić się, jeśli masz na sobie bieliznę, która jest o kilka numerów za duże. Szukaj dla „współczynnika przepływu”. Napięta bielizna jest no-no, chyba że jesteś bardzo szczupła kobieta z bardzo małą ilością tłuszczu w organizmie. Nawet wtedy, wiele cienkie kobiety nie wolą nosić bieliznę napięty, gdyż pokazuje się błędy w bardzo oczywisty sposób. Chcesz zmysłowe krzywizny ciała mają być prezentowane, i nic więcej.

Celem jest, aby bielizna krzywe wyróżniać i aby wyglądać i czuć się pewnie, sexy, uwodzicielski i po prostu wspaniałe! Rozmiar oraz kobieta ma takie samo prawo ma być sexy jak to czyni teensy maleńką kobietę. Krzywe pokazują, że jesteś kobietą w każdym aspekcie tego słowa i powinny być nagradzane, doceniana i szanowana. Idź i się swoją pewność siebie, piękną i nosić bieliznę, wszystkie rodzaje bielizny, z najwyższą wyrafinowania i urok.

Artykuł napisany przez: