cocopaws.pl

jak sie odchudzac zeby skora nie wisiala

jak sie odchudzac zeby skora nie wisiala

Co robi ekologicznego ogrodnictwa Mean

Rzeczywiście, co jest organiczne ogrodnictwo? Chemicznie, materia organiczna jest materia z atomami węgla w tym naturalnie występujących materiałów. Określenie „syntetyczny” odnosi się do dowolnego materiału, która jest wytwarzana w laboratorium, a nie w żywy organizm. „Organic Gardening” dosłownie oznacza nie stosując syntetycznie wytwarzanych produktów w ogrodzie. USDA ma konkretne definicje dla produktów ekologicznych, uprawianych komercyjnie, ale nie ma definicji „organiczny” dla ogrodników domowych. Cała sprawa jest dość mroczne, z wielu ludzi, którzy mówią, że „przemysłowo” organiczne produkty żywnościowe nie są bardziej zdrowe dla środowiska niż inne komercyjnie produkowanych przedmiotów.

W sercu organicznego ruchu ogrodnictwa i filozofia ogrodów organicznych widzi ogród jako coś więcej niż tylko pojedyncze działki, a raczej kawałek większego ekosystemu. Ogród jest częścią większego ekosystemu, czy ogrodnikiem widzi to w ten sposób, czy nie. Można powiedzieć, że ogród, który jest pod opieką organicznie jest bardziej w zgodzie z resztą otoczenia. Wejścia są starannie rozważyć, nie tylko pod kątem ich wpływu na docelowej rośliny lub szkodnika, ale od otaczającego środowiska jako całości.

jak sie odchudzac zeby skora nie wisiala

Naturalnie ogrodnictwo

Jako autor i profesor Jeff Gillman pisze w swoim dobrze przyjętej nowej książce Prawda o Organic Gardening, termin „ogrodnictwo naturalnie” jest bardziej opisowe niż termin „ekologicznego ogrodnictwa.” Ogrodnictwo naturalnie opisuje działania podejmowane, aby pomóc ogród istnieć w równowadze z ekosystemu otaczającego ogród. Ogrodnictwo ekologiczne i ogrodnictwo naturalnie zaczyna się od ziemi. Gleba jest najważniejszą częścią udanego ogrodnictwie. ogrodnicy Organiczne spędzają dużo czasu dodanie organicznej materii-kompost, skoszonej trawy, rozdrobnione liście, ściółki do gleby, co poprawia strukturę gleby, żyzność gleby i dodaje pożytecznych mikroorganizmów w glebie.
Artykuł napisany przez: