cocopaws.pl

jak sie odchudzac z octem jablkowym

jak sie odchudzac z octem jablkowym

•Po zakończeniu dokonywania ich pościel ochoty ładnym łaźni Gąbka, dodaj pierwszą warstwę odpadów organicznych. Tak, odpady spożywcze z kuchni. Teraz, ponieważ jest to pierwszy raz, to robisz, a także ponieważ jest to pierwsza warstwa, należy umieścić jedynie odpady z owoców i warzyw. Należy jednak pamiętać, nie ma skórki cytrusów! Mają one wysoki poziom kwasowości (kwas cytrynowy) i może skończyć się śmiertelnie raniąc swoje małe koparki. Również nie ma skórki ziemniaka, albo ze względu na amoniaku. Start z niektórych skórki banana i być może, że resztki puree ziemniaczane i niektóre resztki gotowanej fasoli, ogórka lub ogórka peelingów itp przypadkiem nie karmić robaki tłustych pokarmów lub mięso. Nie jest to problemem otyłości ostrzegawczy, to jest życie robaka względu na obawy ostrzeżenie!

•Kolejną zasadą jest, aby pokryć każdą warstwę organiczną odpadów z większą pościel. Jest to ważne, ponieważ pościel jest miejscem, gdzie swoje robaki spędzają większość swojego czasu. To jak nap im potrzebne po wykopaniu i trawienie sobie drogę przez warstwę żywności. Więc jedna warstwa odpadów, jedna warstwa ściółki powinna być struktura Twojego wormery.

•Robotnicy, dobry panie, pracownicy! Tak, nadszedł czas, aby wnieść w zespole . Dodaj robaki, pokrycie pudełko z pokrywką i poczekać magia wydarzy. ALE! Upewnij się, że wierci dziury w pokrywie, dzięki czemu robaki rzeczywiście dostać powietrze też, nie tylko żywności. To nie jest miłe udusić swoje małe koparki. Ponadto, należy pamiętać, należy użyć robaki kompost (i nie ogród robaki!), Co oznacza, że ??jedzą robaki odpadów organicznych i pozostawiają za sobą wormcast.

jak sie odchudzac z octem jablkowym

To dość dużo, jesteś teraz dobry, aby przejść. Więcej porad dotyczących tego, co należy, a czego nie powinny karmić robaki, zrobić trochę badań własnych.Zawsze jest miejsce na poprawę, jeśli chodzi o tego małego przemysłu domowego.

Ponadto, być cierpliwym na początku! To trwa kilka miesięcy, aż robaki będzie produkować swoje pierwsze ilość wormcast, w zależności od tego, co jedzą, a także, w zależności od ich liczby. Idealna ilość robaków, aby zapoznać się będzie około 100. Im więcej, tym lepiej, ale nie przeginaj, jeśli pole nie dopuszcza możliwości. Nie chcesz głodować robaki!

Artykuł napisany przez: