cocopaws.pl

jak sie odchudzac olejem kokosowym

jak sie odchudzac olejem kokosowym

Mimo, że przy użyciu cegieł, kamienia lub dowolnego innego medium stabilną konstrukcję nadaje się do użycia pod wodą jest dopuszczalne. Gdy zaprawa tych bloków, aby zbudować swoją bagno, konieczne jest powlekanie wewnątrz i na zewnątrz tych bloków w moździerzu z włókna szklanego, a następnie malowane z zewnątrz farbą lateksową. Nie chcemy TO BOG przeciekać! Po tym, jak zbudowany mój torfowiska jak wyżej, mam wyłożone wewnątrz niego z wkładką EPDM, który ma żywotność około 20 lat.

Ja też pozwolić duża część tej EPDM wkładki wystają z bagien do nad głową wodospadów. Potem położyłem duży płaski kamień na początku tej wykładziny dać mi moje wodospady.

W ten sposób woda jest przepuszczana przez torfowiska: 2-calowy wąż jest prowadzony od pompy na drugim końcu stawu, wzdłuż dna stawu (niewidoczny), do tyłu i za torfowiska. Zza bagien wąż jest prowadzony w górę i w górę i w dół do dolnej części bagien. Jest w tym momencie, że woda jest filtrowany. Woda z pompy jest odprowadzana na dnie wewnątrz torfowiska i pojawia się za pośrednictwem zbliżoną 3-4 stóp lawy rock. To robi wielkie zadanie filtrację i utrzymuje czyste staw utrzymuje ryby szczęśliwy i wciąż jesteś szczęśliwy, ponieważ nakład pracy i ewentualne problemy filtrów praktycznie już wyeliminowane.

Jak woda równomiernie rozprowadzane przez system filtracji lawy skały Bog jest? Więc, na końcu węża, jest wstępnie wykonany sprzęt zainstalowany.

Jest to po prostu o długości 2 cali PVC dołączony do końca przewodu, która rozciąga się aż do dna stawu, poniżej lawy.

Pod koniec tego rozszerzenia PVC jest kolejny kawałek, który już został zbudowany przed przykryła lawy rock. Ten kawałek, który jest przymocowany do dłuższego prostej rury PCV jest połączone i sklejone ze sobą w kształt litery U na końcu. Teraz, tutaj jest ważną częścią …..
Artykuł napisany przez: