cocopaws.pl

jak sie odchudzac bez efektu jojo

jak sie odchudzac bez efektu jojo

Najczęstszym wielkości ludzkiej Penis

Mężczyźni mają obsesję na punkcie swoich penisów. Oni zawsze zadają sobie takie pytania jak: „Czy jestem zbyt małe” lub „Czy można być zbyt duży?”.

Odpowiedź jest bardzo prosta: aktualna wielkość jest chyba dobrze. Tylko mały procent wszystkich ludzi wykraczają poza średnią męskich rozmiarów; niektóre z nich są rzeczywiście zbyt małe dla własnej wygody, a niektóre są zbyt duże dla wygody swoich partnerów.

Istnieje tylko kilka profesjonalnych badań, które mogą rzeczywiście dają dokładne wyobrażenie tego, co średnia wielkość męskiego penisa jest. Bez względu na to, jak często jest napisane, że rozmiar penisa nie ma znaczenia, i że kobiety nie są przyciągane do człowieka, ze względu na długość jego penisa, przeciętny mężczyzna nadal myślą w ten sam sposób.

jak sie odchudzac bez efektu jojo

Choć wielki penis jest obecnie uważany za estetycznie, to, podobnie jak inne części ciała, otwarte dla zmieniających trendów. W starożytnym Rzymie i Grecji na przykład duży penis sądzono śmieszny. Ale prawdą jest również to, że wiele kultur nadal uważają dużego penisa jako symbol zarówno siły i wytrzymałości.

Rozmiar penisa zależy od genetyki. Wzrost penisa zaczyna w wieku od lat 10 do 14 lat, choć niektóre w niektórych chłopców proces rozpoczyna się wcześniej, podczas gdy w innych zaczyna się później. Jądra zaczynają powiększyć pierwszy i włosy rosną w okolicy łonowej. Penis następnie rośnie w długości, a później w obwodzie. Średnia wielkość penis dla dojrzałego niż stojącej dorosłych wynosi od 3 do 4 cali. Nastolatki muszą czekać rok lub dwa lata po tym, jak przestał rosnąć na wysokość, zanim zaczną się poznać ich ostateczny rozmiar penisa.

Problem polega na tym, że każdy człowiek jest ofiarą efektu skróty. Kąt, pod którym patrzeć nieuchronnie sprawia, że ??Twój penis wydaje się krótszy, niż jest.
Artykuł napisany przez: