cocopaws.pl

jak odchudzaja sie gimnazjalistki

Ale kiedy spoglądam w organach innego mężczyzny, nie ma takiego efektu skróty, więc częściej niż nie będzie wyglądać tak, jakby inny człowiek obdarzony jest nieco lepszy.

Całe życie z porównania tego typu (i praktycznie każdy mężczyzna robi szybki psychicznego kontrolę każdej nagiego mężczyzny przybywa po drugiej) można łatwo czujesz się nieco nieadekwatne. Ale ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z prawdziwych wymiarów długości penisa.

Oczywiście prawdą jest, że niektórzy ludzie mają duże penisy, a niektóre mają mniejsze, podobnie jak niektórzy ludzie mają małe stopy, a niektóre mają duże stopy, ale wielkość nie jest to oznaka męskości. Średnia wielkość erekcji penisa wydaje się być w zakresie od 4 do 8 cali długości, z większością zawartej między 6,5 do 5 cali.

Większość ludzi uważa, że ??wysoki mężczyzna musi mieć dużego penisa, ale nie jest to prawdą. Wybitni badacze amerykańscy mistrzowie i Johnson zmierzył prącia długości ponad 300 mężczyzn. Największym organem wynosiła 14 cm (5,5 cala) w stanie wiotkim. Należał do szczupłego mężczyzny, który był 5 ‚7 „(170 cm wysokości). Najmniejsza penisa mierzonej 6cm (2,25 cala). Należał do dość mocno zbudowany mężczyzna o 5’ 11” (180cm). Co ty na to ?

Artykuł napisany przez: