cocopaws.pl

jak odchudzac sie na rowerze stacjonarnym

jak odchudzac sie na rowerze stacjonarnym Będziesz teraz wiemy, że instalacja generatora ozonu i pracy kanału są poprawne.

Jeśli zaczynasz czuć zapach roślinny zapach po uruchomieniu systemu na chwilę, trzeba będzie zwiększyć długość pracy kanału lub zwiększyć liczbę generatora ozonu lampy włączeniu aż do uzyskania prawidłowego mieszania, bez zapachu roślin lub nieznacznie ozonowaną spalinach. Nie należy stosować więcej żarówki UV-C niż kwota Hydroponics roślin zapachu emitowanego

Zsynchronizować układ wydechowy z Intermatic zegar cyfrowy do uruchomienia w każdej chwili generatora ozonu wentylator wyciągowy jest włączony. Jeśli używasz jasne i ciemne cykle wzrostu, będzie to zaoszczędzić na żywotność żarówki UV-C.

Wielki błękit Ozon ma wbudowane przełączniki lub kontroli, co pozwala włączyć żarówki UV-C i wyłączany w oparciu o ile zapach jest wytwarzany przez rośliny hydroponice. Zanim faktycznie zainstalować generator ozonu, bawić się z przełączników, aby wiedzieć, które przełączyć kontroli, które lampa, lampy i ile jesteś aktywacji przy każdym przełączniku. Nigdy nie patrzeć bezpośrednio na UV-C LAMP Po aktywacji.

Konserwacja

Utrzymanie generatora ozonu UV jest bardzo prosta. Zetrzeć żarówki UV-C na koniec każdego sezonu wegetacyjnego. Podczas żarówki będą trwać do 24 miesięcy, jeśli prowadzony 24/7, wyjście ozonowa zacznie się zmniejszać po około roku, więc słuchać swojego nosa i wymienić żarówki UV-C, ile potrzeba dla spokoju ducha.

Ozon Generator Big Blue może być również używany na końcu cykli uprawy roślin do sterylizacji twoi Hydroponika rosną pokoju. Niech generator ozonu uruchomić z dnia na dzień rośnie w szczelnym pomieszczeniu. To absolutnie wysterylizować swoje Hydroponika kryty pokój rosnąć. Pozbyć się zarodników pleśni i jaj tych paskudnych małych szkodników natychmiast. Jedynym sposobem szkodniki będzie ponownie wprowadzić swój pokój grow jest na ubranie lub zanieczyszczonych sadzonki i nowych zakładów hydroponice.

Artykuł napisany przez: